RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-7680 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-7680 8.55 Inch Faucet with Swivel Stainless Steel
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-7680 |
| Manufacturer Part # | 10-7680 |
| Height | 3.6" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 3.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-7680 Faucet 4 Inch W/ Swivel
