Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 10-6764 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-6764 1/4 Inch Gasket Screw Slotted Machine Screw Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-6764 |
| Manufacturer Part # | 10-6764 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-6764 Gasket Screw Slotted Machine Screw., Market Forge Steamer A W
