RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-6293 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-6293 4.8 Inch Timer Mechanical Electric Stainless Steel - 60 Minute
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-6293 |
| Manufacturer Part # | 10-6293 |
| Height | 3.35" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-6293 Timer 60 Min 230v 50/60 Hz.