RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-5561 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-5561 1.1 Inch Magnetic Latch Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-5561 |
| Manufacturer Part # | 10-5561 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-5561 Latch Magnetic #592
