RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-5492 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-5492 0.5 Inch Mechanical Lug Connector for #14 to #6 AWG
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-5492 |
| Manufacturer Part # | 10-5492 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-5492 Lug Mechanical #14 #6 Awg