RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-5242 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-5242 2.15 Inch Valve Angle for Foodservice Use Stainless Steel
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-5242 |
| Manufacturer Part # | 10-5242 |
| Height | 2.05" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-5242 Valve Angle P/n 126mm
