Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 10-32040 5/16 Inch High Temperature Fiberglass Sleeving Sold Per Foot
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 10-32040 |
| Manufacturer Part # | 10-32040 |
| Height | 0.06" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 10-32040 High Temperature Fiberglass Sleeving, 5/16" Sleeving Sold By The Foot 100 Ft Roll Use 85-1157, Rated For 464 F
