RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 10-2310 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-2310 1.13 Inch Cover Nut for Market Forge Boiler
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-2310 |
| Manufacturer Part # | 10-2310 |
| Height | 0.63" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 1.13" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-2310 Hand Hole Cover Nut 5/8"-11, For Bolt Use # 26-1002, For Gasket Use # 32-1053, For Hand Hole Cover Use # 24-1000, Market Forge Boiler
