RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-1761 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-1761 3/8 Inch #8 Screw Mach Corrosion Resistant Fastener
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-1761 |
| Manufacturer Part # | 10-1761 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-1761 Screw Mach #8 32x3/8 Tr Usshd