RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 10-1676 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 10-1676 Gasket Flare 1/2 Inch SAE for Refrigeration and Hydraulic Systems
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 10-1676 |
| Manufacturer Part # | 10-1676 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 10-1676 Gasket Flare 1/2 Sae