Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 10-154 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 10-154 15.75 Inch Cast Iron Burner No Radiants with Air Shutter
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 10-154 |
| Manufacturer Part # | 10-154 |
| Height | 2" |
| Width | 4" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 10-154 Cast Iron Burner Only No Radiants, [ 15.75" X 6.25" ] 12.5" Burn, Includes Air Shutter - # 26-1569, For Burner W/radiants Use # 24-1160, Jade Broiler Jtkc Kc
