Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 10-1158-01 1.8 Inch Pivot Bracket Right Metal Durable
Item:
#1478137
Technical details
| Manufacturer | Global Refrigeration |
|---|---|
| Model Number | 10-1158-01 |
| Manufacturer Part # | 10-1158-01 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 10-1158-01 1.8 Inch Pivot Bracket Right Metal Durable
$31.87
Unit price
/
Unavailable
