RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 10-1058 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 10-1058 3.45 Inch Valve Solenoid Stainless Steel with 3/8 IPS Inlet
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 10-1058 |
| Manufacturer Part # | 10-1058 |
| Height | 3.05" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 10-1058 Valve Solenoid 3/8ips Brs
