Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 10.00.936P Hex Screw M8x20 High Grade Steel for Commercial Equipment
Item:
#1513815
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 10.00.936P |
| Manufacturer Part # | 10.00.936P |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 10.00.936P Hex Screw M8x20 High Grade Steel for Commercial Equipment
$10.75/Pack
Unit price
/
Unavailable
