Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 10.00.605 25.3 mm Diameter Hose Clamp Stainless Steel Leak-Proof
Item:
#1513812
Technical details
| Manufacturer | Rational Cooking Systems |
|---|---|
| Model Number | 10.00.605 |
| Manufacturer Part # | 10.00.605 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 10.00.605 25.3 mm Diameter Hose Clamp Stainless Steel Leak-Proof
