RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 1-R315 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 1-R315 1 3/8 Inch Retaining Ring for Commercial Steam Cookers
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 1-R315 |
| Manufacturer Part # | 1-R315 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 1-R315 Retaining 1 3/8 Ring
