- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 1-861 1/2 Inch Red Silicone O Ring for Frymaster and Vollrath
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 1-861 |
| Manufacturer Part # | 1-861 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 1-861 Element "o" Ring .487" Id X .103" Dia 70 Duro, Silicone Red, Frymaster 45 Series Cf Series 100, Vollrath/idea Medalie Warmer Ht100
