Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 1-505013A uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 1-505013A 9 3/4 Inch Hose Drain Clear Vinyl for Salad Dryer
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 1-505013A |
| Manufacturer Part # | 1-505013A |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 10.55" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 1-505013A Color Clear, Material Vinyl, Length 9 3/4", 248 Mm, Inner Diameter 1 1/2", 38 Mm, Outer Diameter 1 3/4", 44 Mm
