RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 1-402675-00752 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 1-402675-00752 Circuit Breaker 12A Compact Electrical Protection
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 1-402675-00752 |
| Manufacturer Part # | 1-402675-00752 |
| Height | 1" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Indonesia |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 1-402675-00752 Berkel X13
