RestaurantSupply.com is your trusted source for Berkel cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Berkel dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Berkel 1-402275-00414 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Berkel 1-402275-00414 Insert Width 1.5 Inch Index Knob Cover OEM Component
| Manufacturer | Berkel |
|---|---|
| Model Number | 1-402275-00414 |
| Manufacturer Part # | 1-402275-00414 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Berkel 1-402275-00414 Index Knob Cover, Berkel 808 818 909 919
