RestaurantSupply.com is your trusted source for Baxter cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Baxter dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Baxter 1-1M6717-00001 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Baxter 1-1M6717-00001 1.5 Inch Sensor Flame Roll Out Assembly
| Manufacturer | Baxter |
|---|---|
| Model Number | 1-1M6717-00001 |
| Manufacturer Part # | 1-1M6717-00001 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.36" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Baxter 1-1M6717-00001 Sensor Flame Roll Out Assy
