RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USN08 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USN08 19 Inch Shelf L Steel for Commercial Foodservice Storage
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USN08 |
| Manufacturer Part # | 0USN08 |
| Height | 1" |
| Width | 19" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USN08 Shelf L