RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USM61 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USM61 Lock with Key for Commercial Use Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USM61 |
| Manufacturer Part # | 0USM61 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USM61 Lock (with Key)