RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USF74 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USF74 1.75 Inch Upper Right Hinge for Kelvinator Refrigerators
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USF74 |
| Manufacturer Part # | 0USF74 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USF74 Upper Rh Hinge