RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USF23 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USF23 10 Inch Electric OEM Compressor with Durable Construction
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USF23 |
| Manufacturer Part # | 0USF23 |
| Height | 10" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USF23 Compressor Em2x3117u 60hz
