RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USDCD steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USDCD 16 Inch Stainless Steel Bottom Shelf with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USDCD |
| Manufacturer Part # | 0USDCD |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 28" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USDCD Bottom Shelf