RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USD99 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USD99 10 Inch Condenser Fan Motor Nmb M Air Cooled OEM
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USD99 |
| Manufacturer Part # | 0USD99 |
| Height | 9" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USD99 Condenser Fan Motor Nmb M At 4715kl 04w