RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USD29 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USD29 21 Inch Stainless Steel Back Grill with Airflow Management
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USD29 |
| Manufacturer Part # | 0USD29 |
| Height | 14" |
| Width | 21" |
| Depth | 64" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USD29 Back Grill