RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USC2T steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USC2T 1.95 Inch OEM Mounting Bolt Stainless Steel 4 Packs
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USC2T |
| Manufacturer Part # | 0USC2T |
| Height | 1" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USC2T Mounting Bolt (4 Pack)
