RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USC0O cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USC0O 25 Inch Shelf Middle Stainless Steel for Commercial Use
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USC0O |
| Manufacturer Part # | 0USC0O |
| Height | 2" |
| Width | 25" |
| Depth | 25" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USC0O Shelf Middle