RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USBY5 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USBY5 18 Inch Glass Door Commercial Refrigerator Stainless Steel with High Impact Glass
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USBY5 |
| Manufacturer Part # | 0USBY5 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USBY5 Glass Door