RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USBM3 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USBM3 13 Inch Steel Vinyl Coated Shelf with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USBM3 |
| Manufacturer Part # | 0USBM3 |
| Height | 0.7" |
| Width | 13.9" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USBM3 Shelf Steel Vinyl Coated