RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USBF1 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USBF1 3.95 Inch Retainer Lock Commercial Refrigeration Access Panel
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USBF1 |
| Manufacturer Part # | 0USBF1 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USBF1 Retainer Lock