RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USAQ1 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USAQ1 2.4 Inch Lamp Assembly Electric with Corrosion-Resistant Material
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USAQ1 |
| Manufacturer Part # | 0USAQ1 |
| Height | 2.1" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 5.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USAQ1 Lamp/light Assembly