RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USA38 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USA38 30.75 Inch Gasket Glass Door Seal OEM Food Safe Material
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USA38 |
| Manufacturer Part # | 0USA38 |
| Height | 3" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 15.65" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USA38 Gasket Glass Door Seal 30.75x23.75x0.62