RestaurantSupply.com is your trusted source for Kelvinator steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Kelvinator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kelvinator 0USA37 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kelvinator 0USA37 30.5 Inch Gasket Glass Door Seal for Refrigeration
| Manufacturer | Kelvinator |
|---|---|
| Model Number | 0USA37 |
| Manufacturer Part # | 0USA37 |
| Height | 2.9" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 18.15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kelvinator 0USA37 Gasket Glass Door Seal 30.5x17.75x0.75
