RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0S2283 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0S2283 12 Inch Extra Strong Rinse Aid 2 Liter with Chemical Stability
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0S2283 |
| Manufacturer Part # | 0S2283 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 13" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0S2283 Extra Strong Rinse Aid C21 2pzx5l