RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0S1939 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0S1939 19 Inch Hose Maxireel 10 Meter EPDM Female Mg Connection
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0S1939 |
| Manufacturer Part # | 0S1939 |
| Height | 3" |
| Width | 19" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0S1939 Hose Epdm Maxireel 10mt F Il. Mg1/2