RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0S1028 commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0S1028 7.3 Inch Stainless Steel Calibration Weight with Filter Kit
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0S1028 |
| Manufacturer Part # | 0S1028 |
| Height | 2.25" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0S1028 Inox Weight With Filter Kit
