RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0S0561 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0S0561 6.45 Inch Electric Fan Axial Air Cooled 1300 RPM
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0S0561 |
| Manufacturer Part # | 0S0561 |
| Height | 4.1" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0S0561 Fan 10 38w 230 240v 50 60 Hz Rpm1300 15