RestaurantSupply.com is your trusted source for Electrolux commercial food processors.
- Authorized Electrolux dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Electrolux 0PRBHJ commercial food processors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Electrolux 0PRBHJ 4 Inch Stainless Steel Right Spring for OEM Kitchen Equipment
| Manufacturer | Electrolux |
|---|---|
| Model Number | 0PRBHJ |
| Manufacturer Part # | 0PRBHJ |
| Height | 2.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Electrolux 0PRBHJ Right Spring (from 99)
