Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-688412 3/8 Inch Hose 9 Inch Length Food-Grade Liquid Transfer
Item:
#1521595
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-688412 |
| Manufacturer Part # | 0P-688412 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 10.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-688412 3/8 Inch Hose 9 Inch Length Food-Grade Liquid Transfer