Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-681887 1.6 Inch 90-Degree Elbow Stainless Steel FIP fitting
Item:
#1521590
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-681887 |
| Manufacturer Part # | 0P-681887 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 1.6" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-681887 1.6 Inch 90-Degree Elbow Stainless Steel FIP fitting
$22.74
Unit price
/
Unavailable
