Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-681446 1.55 Inch Union 3/4 Cxc Brass Tool-free Installation
Item:
#1521027
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-681446 |
| Manufacturer Part # | 0P-681446 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-681446 1.55 Inch Union 3/4 Cxc Brass Tool-free Installation
$65.22
Unit price
/
Unavailable
