Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-572519 2.4In Viton O Ring for Manifold Adapt Applications
Item:
#1521724
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-572519 |
| Manufacturer Part # | 0P-572519 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.4" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-572519 2.4In Viton O Ring for Manifold Adapt Applications
$15.90
Unit price
/
Unavailable
