Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-531750 Transformer 240 to 480V 0.5 kVA Electric OEM
Item:
#1521407
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-531750 |
| Manufacturer Part # | 0P-531750 |
| Height | 4.8" |
| Width | 5" |
| Depth | 9" |
| Weight | 14.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-531750 Transformer 240 to 480V 0.5 kVA Electric OEM
