Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-525843 Fuse 40 Amp 480 Volt Class G Electric Circuit Protection
Item:
#1521534
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-525843 |
| Manufacturer Part # | 0P-525843 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-525843 Fuse 40 Amp 480 Volt Class G Electric Circuit Protection