Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen 0P-521854 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 0P-521854 Ktk-r-20 Fuse 600v 20 Amp Fast Acting for Stero Dishwasher
| Fits with Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-521854 |
| Manufacturer Part # | 0P-521854 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 0P-521854 Ktk-r-20 Fuse 600v 20 Amp Fast Acting, 13/32" X 1 1/2", Stero Dishwasher Sc-1 Thru Sc-9 Sct Stw., Turbochef I3 I5 Hhc(2020 3240) Ngc(2)
