Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-521854 Fuse 3 Amp Max 600v OEM Durable Circuit Protection
Item:
#1519797
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-521854 |
| Manufacturer Part # | 0P-521854 |
| Height | 0.8" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 5.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-521854 Fuse 3 Amp Max 600v OEM Durable Circuit Protection
