Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 0P-475916 1.95 Inch OEM Relay 120v Electric - Reliable Automation
Item:
#1521389
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 0P-475916 |
| Manufacturer Part # | 0P-475916 |
| Height | 1.9" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 0P-475916 1.95 Inch OEM Relay 120v Electric - Reliable Automation
$301.76
Unit price
/
Unavailable
